Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arjitgautam
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2008
Recent Rankings
88 Senna (2010) - Sep 19, 2011
85 Incendies (2010) - Jul 17, 2011
85 Roman Holiday (1953) - Jul 17, 2011
85 City Island (2009) - Oct 23, 2010
88 Inception (2010) - Sep 03, 2010
75 Salt (2010) - Sep 03, 2010
85 The Seventh Seal (1957) - Aug 23, 2010
95 Midnight Express (1978) - Aug 23, 2010
95 Heat (1995) - Jul 03, 2010
95 The Way of the Gun (2000) - Jul 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arjitgautam. Why not go rank more films, then come back and check it out again?