arjitr

arjitr
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2010
Location: mumbai, india, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 95% Battlestar Galactica (2003) - Rated 08 Aug 2010
80 80% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Aug 2010
85 95% Into the Wild (2007) - Rated 08 Aug 2010
75 61% Casper (1995) - Rated 05 Aug 2010
70 38% Taxi (2004) - Rated 04 Aug 2010
55 6% The Simpsons Movie (2007) - Rated 04 Aug 2010
60 12% Sideways (2004) - Rated 04 Aug 2010
80 80% Hancock (2008) - Rated 04 Aug 2010
80 80% The Merchant of Venice (2004) - Rated 04 Aug 2010
65 21% The Invention of Lying (2009) - Rated 04 Aug 2010