Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arkadasklip
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2010
Location: ankara, uk, Turkey
Recent Rankings
60 Jonah Hex (2010) - Oct 06, 2010
84 Back to the Future (1985) - Sep 26, 2010
80 Edward Scissorhands (1990) - Sep 26, 2010
84 The Hills Have Eyes II (2007) - Sep 26, 2010
84 The Hills Have Eyes (2006) - Sep 26, 2010
88 The Sixth Sense (1999) - Sep 26, 2010
70 The Rock (1996) - Sep 26, 2010
78 Crank: High Voltage (2009) - Sep 26, 2010
80 Crank (2006) - Sep 26, 2010
88 Grease (1978) - Sep 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arkadasklip. Why not go rank more films, then come back and check it out again?