arkanik

arkanik
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2012
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 80% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 23 Apr 2012
55 25% Mortal Kombat (1995) - Rated 23 Apr 2012
74 50% American Pie (1999) - Rated 23 Apr 2012
70 43% Face/Off (1997) - Rated 23 Apr 2012
45 17% City of God (2002) - Rated 23 Apr 2012
50 20% Minority Report (2002) - Rated 23 Apr 2012
76 59% Beetlejuice (1988) - Rated 23 Apr 2012
75 54% Munich (2005) - Rated 23 Apr 2012
70 43% The Prestige (2006) - Rated 23 Apr 2012
25 5% Toy Story 2 (1999) - Rated 23 Apr 2012