arkhias

arkhias
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2008
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 62% Downfall (2004) - Rated 28 Aug 2008
65 30% Saw III (2006) - Rated 28 Aug 2008
75 62% Osmosis Jones (2001) - Rated 28 Aug 2008
60 16% Memento (2001) - Rated 28 Aug 2008
70 43% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 28 Aug 2008
65 30% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 28 Aug 2008
65 30% Pleasantville (1998) - Rated 28 Aug 2008
70 43% The Fifth Element (1997) - Rated 28 Aug 2008
75 62% Alien 3 (1992) - Rated 28 Aug 2008
88 93% The Prestige (2006) - Rated 28 Aug 2008