arkin

arkin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2014
Location: maku, we, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ilove you actiom

more Recent Ratings

85 65% Doomsday (2008) - Rated 12 Feb 2014
71 25% Rescue Dawn (2006) - Rated 12 Feb 2014
50 5% Up (2009) - Rated 12 Feb 2014
85 65% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 12 Feb 2014
95 95% Iron Man 2 (2010) - Rated 12 Feb 2014
85 65% Rambo (2008) - Rated 12 Feb 2014
65 15% BloodRayne (2006) - Rated 12 Feb 2014
75 35% Sin City (2005) - Rated 12 Feb 2014
85 65% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 12 Feb 2014
85 65% 16 Blocks (2006) - Rated 12 Feb 2014