arkitek

arkitek
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2009
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 41% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 09 Apr 2009
60 13% Turistas (2006) - Rated 09 Apr 2009
80 54% Armageddon (1998) - Rated 09 Apr 2009
75 41% Snake Eyes (1998) - Rated 09 Apr 2009
85 67% Enter the Dragon (1973) - Rated 09 Apr 2009
75 41% Disturbia (2007) - Rated 09 Apr 2009
85 67% Irreversible (2002) - Rated 09 Apr 2009
85 67% The Wrestler (2008) - Rated 09 Apr 2009
75 41% United 93 (2006) - Rated 09 Apr 2009
80 54% Jaws 2 (1978) - Rated 09 Apr 2009