Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
armageddus
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
50 Alexander (2004) - Aug 13, 2007
55 Armageddon (1998) - Aug 13, 2007
70 Batman (1989) - Aug 13, 2007
45 Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007
80 A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007
60 Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007
90 Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007
80 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
75 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007
80 Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with armageddus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?