Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arman82
Movie Buff - 268 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2010
Location: tehran, tehran, Iran
Recent Rankings
40 Planet of the Apes (2001) - Oct 28, 2010
65 Entrapment (1999) - Oct 28, 2010
70 Madagascar (2005) - Oct 28, 2010
60 Saw II (2005) - Oct 28, 2010
60 8MM (1999) - Oct 28, 2010
70 The Whole Nine Yards (2000) - Oct 28, 2010
80 Kramer vs. Kramer (1979) - Oct 28, 2010
70 The Terminator (1984) - Oct 28, 2010
65 21 (2008) - Oct 28, 2010
80 Cat on a Hot Tin Roof (1958) - Oct 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arman82. Why not go rank more films, then come back and check it out again?