Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
armand
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2009
Location: Philippines
Recent Rankings
95 Star Trek (2009) - Jul 28, 2009
95 Resident Evil (2002) - Jul 28, 2009
90 Hitch (2005) - Jul 28, 2009
95 Monster House (2006) - Jul 28, 2009
75 Scary Movie (2000) - Jul 28, 2009
90 Conspiracy Theory (1997) - Jul 28, 2009
95 Killing Me Softly (2002) - Jul 28, 2009
95 Rocky V (1990) - Jul 28, 2009
85 Dreamcatcher (2003) - Jul 28, 2009
95 Cloverfield (2008) - Jul 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with armand. Why not go rank more films, then come back and check it out again?