![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arman_khosh | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: Australia
|

| 85 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 08, 2011 |
| 100 | The Machinist (2004) - Aug 08, 2011 |
| 100 | The Illusionist (2006) - Aug 08, 2011 |
| 100 | Vanilla Sky (2001) - Jan 06, 2011 |
| 95 | Music and Lyrics (2007) - Jan 04, 2011 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 04, 2011 |
| 90 | Up in the Air (2009) - Jan 04, 2011 |
| 100 | Shutter Island (2010) - Jan 04, 2011 |
| 90 | Meet the Fockers (2004) - Jan 04, 2011 |
| 90 | Meet the Parents (2000) - Jan 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |