armourlm

armourlm
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Harvey (1950) - Rated 14 Feb 2012
75 23% Gladiator (2000) - Rated 14 Feb 2012
100 98% Groundhog Day (1993) - Rated 14 Feb 2012
87 65% The Meaning of Life (1983) - Rated 14 Feb 2012
90 81% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 14 Feb 2012
90 81% Donnie Darko (2001) - Rated 14 Feb 2012
80 29% Mamma Mia! (2008) - Rated 14 Feb 2012
90 81% Lust, Caution (2007) - Rated 14 Feb 2012
85 46% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 14 Feb 2012
90 81% Dogma (1999) - Rated 14 Feb 2012