![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
armygreen | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2008
Location: Camp Casey, South Korea
|
|
Bio: I\'m 26, from Va Beach, VA. I\'m in the Army and stationed in Camp Casey, S. Korea.
| |

| 70 | Dude, Where's My Car? (2000) - Dec 27, 2008 |
| 92 | The Terminator (1984) - Dec 27, 2008 |
| 96 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Dec 27, 2008 |
| 98 | American History X (1998) - Dec 27, 2008 |
| 98 | Edward Scissorhands (1990) - Dec 27, 2008 |
| 87 | Phone Booth (2003) - Dec 27, 2008 |
| 75 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Dec 27, 2008 |
| 20 | Spy Kids (2001) - Dec 27, 2008 |
| 98 | Rush Hour (1998) - Dec 27, 2008 |
| 85 | The Santa Clause (1994) - Dec 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |