arnoud999

arnoud999
Movie Buff - 231 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 56% The Lunchbox (2014) - Rated 26 Jun 2023
67 22% Beauty and the Beast (2017) - Rated 26 Jun 2023
83 74% Parasite (2019) - Rated 26 Jun 2023
79 57% Chronicle (2012) - Rated 26 Jun 2023
72 34% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 26 Jun 2023
78 57% Moon Knight (2022) - Rated 26 Jun 2023
75 45% Munich (2005) - Rated 01 Mar 2012
65 20% Step Brothers (2008) - Rated 01 Mar 2012
80 66% Team America: World Police (2004) - Rated 01 Mar 2012
50 11% The Da Vinci Code (2006) - Rated 01 Mar 2012