![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arpagic | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2007
Location: Romania
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Dorian Gray (2009) - Feb 22, 2010 |
| 80 | Law Abiding Citizen (2009) - Feb 14, 2010 |
| 92 | Inglourious Basterds (2009) - Feb 11, 2010 |
| 85 | The Hangover (2009) - Feb 09, 2010 |
| 82 | Angels & Demons (2009) - Feb 06, 2010 |
| 68 | Crank: High Voltage (2009) - Jan 30, 2010 |
| 70 | 2012 (2009) - Jan 23, 2010 |
| 78 | Up (2009) - Jan 15, 2010 |
| 70 | Terminator Salvation (2009) - Jan 10, 2010 |
| 85 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Jan 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |