![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arpletscher | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2010
Location: Missoula, Montana, USA
|

| 90 | Coffee and Cigarettes (2003) - Jan 15, 2010 |
| 97 | The Godfather: Part II (1974) - Jan 15, 2010 |
| 88 | The Aviator (2004) - Jan 15, 2010 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Jan 15, 2010 |
| 55 | The English Patient (1996) - Jan 15, 2010 |
| 90 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Jan 15, 2010 |
| 88 | Benny & Joon (1993) - Jan 15, 2010 |
| 99 | Once Upon a Time in the West (1968) - Jan 15, 2010 |
| 88 | Ratatouille (2007) - Jan 15, 2010 |
| 8 | Toy Story (1995) - Jan 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |