Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arsenmm
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2012
Location: USA
Recent Rankings
75 A Prophet (2009) - Apr 26, 2012
55 Wrath of the Titans (2012) - Apr 03, 2012
65 District 9 (2009) - Mar 30, 2012
65 The Hunger Games (2012) - Mar 28, 2012
70 Metropolis (1927) - Mar 24, 2012
55 21 Jump Street (2012) - Mar 20, 2012
65 John Carter (2012) - Mar 10, 2012
60 Sunshine (2007) - Feb 25, 2012
45 Tron: Legacy (2010) - Feb 22, 2012
70 Rampart (2011) - Feb 19, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arsenmm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?