![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arshurnitski | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 82 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Oct 12, 2010 |
| 80 | The Cable Guy (1996) - Sep 24, 2010 |
| 79 | Father of the Bride (1991) - Sep 24, 2010 |
| 78 | Grindhouse (2007) - Sep 24, 2010 |
| 81 | Cinderella Man (2005) - Sep 24, 2010 |
| 79 | American Pie (1999) - Sep 24, 2010 |
| 78 | Arachnophobia (1990) - Sep 24, 2010 |
| 81 | The Matrix Reloaded (2003) - Sep 24, 2010 |
| 75 | Chicken Run (2000) - Sep 24, 2010 |
| 70 | Super Troopers (2002) - Sep 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |