![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arsonist | |
![]() |
Cinema Addict - 1330 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2006
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 35 | The Descent: Part 2 - Mar 11, 2010 |
| 40 | Twilight - Mar 07, 2010 |
| 35 | New Moon - Mar 07, 2010 |
| 55 | Planet Hulk - Feb 17, 2010 |
| 80 | Red Riding: 1974 - Feb 15, 2010 |
| 75 | Rubber Johnny - Feb 01, 2010 |
| 85 | Flex - Feb 01, 2010 |
| 70 | Monkey Drummer - Feb 01, 2010 |
| 85 | The Work of Director Chris Cunningham - Feb 01, 2010 |
| 85 | Windowlicker - Feb 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,518,000 Movie Rankings and Counting... |