arthurbonini

arthurbonini
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2009
Location: Cresco, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 64% Avatar (2009) - Rated 29 Dec 2009
92 85% District B13 (2004) - Rated 22 Sep 2009
89 76% Pulp Fiction (1994) - Rated 22 Sep 2009
90 80% Office Space (1999) - Rated 22 Sep 2009
15 5% Fantastic Four (2005) - Rated 22 Sep 2009
0% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Rated 22 Sep 2009
31 13% George of the Jungle (1997) - Rated 22 Sep 2009
93 86% American History X (1998) - Rated 22 Sep 2009
90 80% Unleashed (2005) - Rated 22 Sep 2009
87 75% Trainspotting (1996) - Rated 22 Sep 2009