arthurp88

arthurp88
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2008
Location: glendale, california, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 07 Apr 2009
100 96% Back to the Future (1985) - Rated 07 Apr 2009
40 41% The Waterboy (1998) - Rated 07 Apr 2009
75 73% Lord of War (2005) - Rated 07 Apr 2009
70 67% Hot Shots! (1991) - Rated 07 Apr 2009
65 63% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 07 Apr 2009
10% Analyze This (1999) - Rated 07 Apr 2009
100 96% American History X (1998) - Rated 07 Apr 2009
10 15% Walking Tall (2004) - Rated 07 Apr 2009
20 25% Con Air (1997) - Rated 07 Apr 2009