![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
artimuszeln | |
![]() |
Movie Buff - 340 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2006
Location: Canada
|
|
Bio: No information
| |

| 65 | Shine (1996) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Stunt Man (1980) - Aug 13, 2007 |
| 70 | For a Few Dollars More (1965) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Cleo from 5 to 7 (1962) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The Family Stone (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Corpse Bride (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Hotel Rwanda (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |