![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arttvswa | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|

| 90 | Office Space (1999) - Apr 22, 2010 |
| 80 | Dark City (1998) - Apr 22, 2010 |
| 60 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Apr 22, 2010 |
| 70 | Monsters vs. Aliens (2009) - Apr 22, 2010 |
| 80 | Encounters at the End of the World (2008) - Apr 22, 2010 |
| 65 | Jacob's Ladder (1990) - Apr 22, 2010 |
| 50 | Terminator Salvation (2009) - Apr 22, 2010 |
| 83 | The Terminator (1984) - Apr 22, 2010 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 22, 2010 |
| 50 | Legion (2010) - Apr 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |