![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
artuerchen | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2011
Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil
|

| 95 | The Skin I Live In (2011) - Nov 13, 2011 |
| 75 | Pretty in Pink (1986) - Nov 13, 2011 |
| 9 | The Matrix (1999) - Jun 24, 2011 |
| 7 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jun 24, 2011 |
| 8 | X2: X-Men United (2003) - Jun 24, 2011 |
| 8 | Godzilla (1998) - Jun 24, 2011 |
| 8 | Road to Perdition (2002) - Jun 24, 2011 |
| 8 | Gladiator (2000) - Jun 24, 2011 |
| 9 | Erin Brockovich (2000) - Jun 24, 2011 |
| 9 | Sleepy Hollow (1999) - Jun 24, 2011 |
| Directors | Woody Allen |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |