![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aruney | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2009
Location: Lithuania
|

| 100 | Jane's Journey (2011) - May 16, 2012 |
| 65 | Dark Shadows (2012) - May 16, 2012 |
| 70 | The Iron Lady (2011) - Apr 13, 2012 |
| 79 | The Help (2011) - Apr 13, 2012 |
| 53 | Peaceful Warrior (2006) - Apr 13, 2012 |
| 79 | The Tree of Life (2011) - Mar 23, 2012 |
| 85 | Blue Valentine (2010) - Mar 23, 2012 |
| 68 | Puss in Boots (2011) - Mar 06, 2012 |
| 72 | My Week with Marilyn (2011) - Mar 06, 2012 |
| 66 | Mars Needs Moms (2011) - Mar 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |