![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arvadak | |
![]() |
Film Freak - 620 Films Ranked
Member Since: Apr 13, 2008
Location: ankara, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: action
| |

| 20 | Twilight (2008) - Sep 18, 2010 |
| 68 | Eyvah Eyvah (2010) - Sep 18, 2010 |
| 55 | Resident Evil: Afterlife (2010) - Sep 18, 2010 |
| 80 | Shutter Island (2010) - Sep 18, 2010 |
| 40 | The Final Destination (2009) - Sep 12, 2009 |
| 52 | Seven Pounds (2008) - Mar 29, 2009 |
| 62 | Felon (2008) - Mar 01, 2009 |
| 80 | 3:10 to Yuma (2007) - Mar 01, 2009 |
| 70 | Eskiya (1996) - Mar 01, 2009 |
| 65 | The Orphanage (2007) - Mar 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |