![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arys | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Greece
|

| 95 | Avatar (2009) - Jan 04, 2010 |
| 90 | Chinatown (1974) - Nov 19, 2009 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 04, 2009 |
| 91 | Ip Man (2008) - Sep 04, 2009 |
| 90 | Into the Wild (2007) - Sep 04, 2009 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Sep 04, 2009 |
| 88 | Pan's Labyrinth (2006) - Sep 04, 2009 |
| 95 | Coraline (2009) - Sep 04, 2009 |
| 80 | The Prestige (2006) - Sep 04, 2009 |
| 98 | The Man from Earth (2007) - Sep 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |