![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
a_safari1985 | |
![]() |
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: May 10, 2011
|

| 74 | Midnight in Paris (2011) - Mar 16, 2012 |
| 82 | American Beauty (1999) - Mar 16, 2012 |
| 77 | Hugo (2011) - Mar 16, 2012 |
| 88 | Love Actually (2003) - Nov 05, 2011 |
| 87 | Good Will Hunting (1997) - Sep 18, 2011 |
| 76 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Jul 25, 2011 |
| 70 | The Transporter (2002) - Jul 25, 2011 |
| 79 | I, Robot (2004) - Jul 25, 2011 |
| 78 | There's Something About Mary (1998) - Jul 25, 2011 |
| 78 | In the Name of the Father (1993) - Jul 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |