asafarkhani

asafarkhani
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% Midnight in Paris (2011) - Rated 06 Jan 2013
65 16% Source Code (2011) - Rated 06 Jan 2013
70 22% Horrible Bosses (2011) - Rated 06 Jan 2013
60 11% The Kids Are All Right (2010) - Rated 06 Jan 2013
70 22% I Love You, Man (2009) - Rated 06 Jan 2013
75 31% The Other Guys (2010) - Rated 06 Jan 2013
60 11% 21 (2008) - Rated 06 Jan 2013
70 22% The Game (1997) - Rated 06 Jan 2013
95 96% A Separation (2011) - Rated 06 Jan 2013
80 43% The Big Lebowski (1998) - Rated 06 Jan 2013