![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
asajj | |
![]() |
Movie Buff - 239 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2009
Location: turkey, UK
|

| 80 | While You Were Sleeping (1995) - Oct 06, 2010 |
| 80 | Sleepless in Seattle (1993) - Sep 18, 2010 |
| 85 | Into the Wild (2007) - Sep 18, 2010 |
| 95 | Apocalypse Now (1979) - Sep 18, 2010 |
| 89 | American Beauty (1999) - Sep 18, 2010 |
| 90 | In the Name of the Father (1993) - Sep 18, 2010 |
| 75 | The Expendables (2010) - Sep 18, 2010 |
| 78 | Alien: Resurrection (1997) - Mar 28, 2009 |
| 75 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Mar 28, 2009 |
| 100 | Casablanca (1942) - Mar 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |