asbodan

asbodan
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2006
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 53% Final Destination 2 (2003) - Rated 27 Dec 2006
75 53% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 27 Dec 2006
82 87% The Sixth Sense (1999) - Rated 27 Dec 2006
70 29% What Lies Beneath (2000) - Rated 27 Dec 2006
77 71% Enemy at the Gates (2001) - Rated 27 Dec 2006
80 81% Fight Club (1999) - Rated 27 Dec 2006
77 71% Inside Man (2006) - Rated 27 Dec 2006
82 87% Dead Man Walking (1995) - Rated 27 Dec 2006
75 53% Troy (2004) - Rated 27 Dec 2006
70 29% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 27 Dec 2006