![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aseel | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2011
Location: jaljulea, Israel
|

| 92 | Titanic (1996) - Dec 20, 2011 |
| 95 | For a Few Dollars More (1965) - Dec 20, 2011 |
| 95 | A Fistful of Dollars (1964) - Dec 20, 2011 |
| 80 | High Noon (2000) - Dec 20, 2011 |
| 82 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Dec 20, 2011 |
| 65 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Dec 20, 2011 |
| 65 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Dec 20, 2011 |
| 45 | Twilight (2008) - Dec 20, 2011 |
| 92 | The Kid (1921) - Dec 20, 2011 |
| 100 | Modern Times (1936) - Dec 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |