![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aselonen | |
![]() |
Cinema Addict - 1098 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2010
Location: Espoo, Finland
|

| 82 | Cop Out (2010) - Sep 18, 2011 |
| 82 | Rambo (2008) - Sep 18, 2011 |
| 77 | The Other Guys (2010) - Sep 18, 2011 |
| 65 | Grown Ups (2010) - Sep 18, 2011 |
| 92 | The Way of the Gun (2000) - Sep 18, 2011 |
| 86 | The Departed (2006) - Sep 18, 2011 |
| 86 | Blood Diamond (2006) - Sep 18, 2011 |
| 72 | The Tournament (2009) - Sep 18, 2011 |
| 77 | The Social Network (2010) - Sep 18, 2011 |
| 55 | Skyline (2010) - Sep 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |