Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ashbashash
Movie Buff - 344 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2009
Location: Masterton, Wairarapa, New Zealand
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
30 The Talented Mr. Ripley (1999) - Jul 23, 2010
90 Psycho (1960) - Jul 23, 2010
10 Joe Dirt (2001) - Jul 23, 2010
70 Dracula (1992) - Jul 23, 2010
40 Charlotte's Web (1973) - Jul 23, 2010
50 An Inconvenient Truth (2006) - Jul 23, 2010
40 The Terminal (2004) - Jul 23, 2010
49 War of the Worlds (2005) - Jul 23, 2010
50 Sleeping Beauty (1959) - Jul 23, 2010
30 The Mask (1994) - Jul 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ashbashash. Why not go rank more films, then come back and check it out again?