ashbashmcgee

ashbashmcgee
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2011
Location: Georgia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% Inglourious Basterds (2009) - Rated 27 Oct 2011
100 81% The Departed (2006) - Rated 27 Oct 2011
75 35% Children of Men (2006) - Rated 27 Oct 2011
85 47% Shaun of the Dead (2004) - Rated 27 Oct 2011
75 35% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 27 Oct 2011
60 17% The Prestige (2006) - Rated 27 Oct 2011
100 81% The Pianist (2002) - Rated 27 Oct 2011
100 81% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 Oct 2011
75 35% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 27 Oct 2011
95 60% The Big Lebowski (1998) - Rated 27 Oct 2011