Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ashmo
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Grosse Pointe Blank (1997) - Mar 01, 2009
85 Clerks (1994) - Mar 01, 2009
97 Powder (1995) - Mar 01, 2009
55 Planet Terror (2007) - Mar 01, 2009
76 Ice Age (2002) - Mar 01, 2009
83 Wayne's World 2 (1993) - Mar 01, 2009
10 Elf (2003) - Mar 01, 2009
75 Shaun of the Dead (2004) - Mar 01, 2009
89 The Illusionist (2006) - Mar 01, 2009
69 Napoleon Dynamite (2004) - Mar 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ashmo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?