![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ashr | |
![]() |
Movie Buff - 409 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Germany
|

| 65 | Anger Management (2003) - Apr 29, 2011 |
| 75 | L.A. Confidential (1997) - Apr 29, 2011 |
| 60 | Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Apr 29, 2011 |
| 75 | The Reader (2008) - Apr 29, 2011 |
| 75 | Good Bye Lenin! (2003) - Apr 29, 2011 |
| 95 | A Separation (2011) - Apr 29, 2011 |
| 75 | The King's Speech (2010) - Apr 01, 2011 |
| 90 | The Great Dictator (1940) - Mar 22, 2011 |
| 60 | 1408 (2007) - Mar 22, 2011 |
| 70 | Reservoir Dogs (1992) - Mar 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |