ashtondennis

ashtondennis
Movie Buff - 197 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% Chicken Run (2000) - Rated 19 Aug 2007
85 81% The Fog of War (2003) - Rated 19 Aug 2007
60 26% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 19 Aug 2007
30 7% Pride & Prejudice (2005) - Rated 19 Aug 2007
80 65% Working Girl (1988) - Rated 19 Aug 2007
25 5% Demolition Man (1993) - Rated 19 Aug 2007
40 14% Con Air (1997) - Rated 19 Aug 2007
75 48% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 19 Aug 2007
50 20% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 19 Aug 2007
80 65% Groundhog Day (1993) - Rated 19 Aug 2007