![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
asianchris | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2007
Location: Germany
|

| 10 | DOA: Dead or Alive (2006) - Sep 15, 2007 |
| 95 | Police Story 2 (1988) - Sep 13, 2007 |
| 75 | Hellbound: Hellraiser II (1988) - Sep 03, 2007 |
| 80 | Hellraiser (1987) - Sep 03, 2007 |
| 60 | Hostel (2005) - Sep 03, 2007 |
| 70 | High Tension (2003) - Sep 03, 2007 |
| 80 | Bubba Ho-Tep (2002) - Sep 03, 2007 |
| 70 | Darkman (1990) - Sep 03, 2007 |
| 85 | The Evil Dead (1981) - Sep 03, 2007 |
| 87 | Evil Dead II (1987) - Sep 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |