![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
askuranalyst | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2008
Location: USA
|

| 93 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Sep 07, 2008 |
| 91 | The Breakfast Club (1985) - Sep 07, 2008 |
| 89 | John Tucker Must Die (2006) - Sep 07, 2008 |
| 89 | 50 First Dates (2004) - Sep 07, 2008 |
| 100 | Closer (2004) - Sep 07, 2008 |
| 91 | Lord of War (2005) - Sep 07, 2008 |
| 94 | The Phantom of the Opera (2004) - Sep 07, 2008 |
| 92 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Sep 07, 2008 |
| 91 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Sep 07, 2008 |
| 90 | Heavenly Creatures (1994) - Sep 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |