![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aslan33_ | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2011
Location: İSTANBUL, BAŞAKŞEHİR, Turkey
|

| 90 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 20, 2011 |
| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Dec 20, 2011 |
| 20 | The Tree of Life (2011) - Dec 20, 2011 |
| 70 | Pretty Woman (1990) - Dec 20, 2011 |
| 80 | Erin Brockovich (2000) - Dec 20, 2011 |
| 40 | Mona Lisa Smile (2003) - Dec 20, 2011 |
| 60 | Closer (2004) - Dec 20, 2011 |
| 20 | Larry Crowne (2011) - Dec 20, 2011 |
| 75 | Girl, Interrupted (1999) - Dec 20, 2011 |
| 55 | The Bone Collector (1999) - Dec 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |