![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
asmith | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2009
Location: Chickamauga, GA, USA
|

| 70 | The Family Man (2000) - Oct 19, 2009 |
| 25 | The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain (1995) - Oct 19, 2009 |
| 50 | Bridget Jones's Diary (2001) - Oct 19, 2009 |
| 45 | Ladyhawke (1985) - Oct 19, 2009 |
| 70 | Cocktail (1988) - Oct 19, 2009 |
| 35 | Never Been Kissed (1999) - Oct 19, 2009 |
| 80 | The Princess Bride (1987) - Oct 19, 2009 |
| 45 | The Notebook (2004) - Oct 19, 2009 |
| 95 | Top Gun (1986) - Oct 19, 2009 |
| 55 | The Wedding Planner (2001) - Oct 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |