![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
asnjohns | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2009
Location: USA
|

| 65 | Orange County (2002) - Nov 01, 2009 |
| 20 | Just Friends (2005) - Nov 01, 2009 |
| 40 | Erin Brockovich (2000) - Nov 01, 2009 |
| 70 | Lucky Number Slevin (2006) - Nov 01, 2009 |
| 65 | X-Men (2000) - Nov 01, 2009 |
| 65 | Trainspotting (1996) - Nov 01, 2009 |
| 55 | The Breakfast Club (1985) - Nov 01, 2009 |
| 35 | Never Been Kissed (1999) - Nov 01, 2009 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Nov 01, 2009 |
| 65 | Mean Girls (2004) - Nov 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |