![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aspicer | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2009
Location: USA
|

| 75 | American Beauty (1999) - Dec 30, 2009 |
| 70 | World's Greatest Dad (2009) - Dec 12, 2009 |
| 80 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Dec 12, 2009 |
| 75 | Inglourious Basterds (2009) - Dec 12, 2009 |
| 70 | Ponyo (2008) - Dec 12, 2009 |
| 50 | The Fast and the Furious (2001) - Jun 17, 2009 |
| 68 | There Will Be Blood (2007) - Jun 17, 2009 |
| 68 | Matchstick Men (2003) - Jun 17, 2009 |
| 60 | The Transporter (2002) - Jun 17, 2009 |
| 60 | The Dark Knight (2008) - Jun 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |