Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
assassin
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2009
Location: Boise, Idaho, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
15 Daddy Day Care (2003) - Dec 02, 2009
62 A Knight's Tale (2001) - Dec 02, 2009
30 Sphere (1998) - Dec 02, 2009
20 Elf (2003) - Dec 02, 2009
25 Evil Dead II (1987) - Dec 02, 2009
55 The Incredibles (2004) - Dec 02, 2009
50 Big (1988) - Dec 02, 2009
55 The Usual Suspects (1995) - Dec 02, 2009
88 Braveheart (1995) - Dec 02, 2009
65 Father of the Bride (1991) - Dec 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with assassin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?