![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
astaroth628 | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2009
Location: Mexico
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | The Lion King (1994) - Jun 18, 2009 |
| 78 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jun 18, 2009 |
| 91 | Meet the Parents (2000) - Jun 18, 2009 |
| 98 | Trainspotting (1996) - Jun 18, 2009 |
| 89 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jun 18, 2009 |
| 87 | Ice Age (2002) - Jun 18, 2009 |
| 80 | Simone (2002) - Jun 18, 2009 |
| 78 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 18, 2009 |
| 82 | Independence Day (1996) - Jun 18, 2009 |
| 70 | The Emperor's New Groove (2000) - Jun 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |