astone8573

astone8573
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2012
Location: Tyndall AFB, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% Being John Malkovich (1999) - Rated 17 Dec 2012
90 80% Searching for Bobby Fischer (1993) - Rated 09 Dec 2012
90 80% Dave Chappelle: Killin' Them Softly (2000) - Rated 09 Dec 2012
90 80% PCU (1994) - Rated 09 Dec 2012
80 46% The Devil's Advocate (1997) - Rated 09 Dec 2012
85 63% The Fifth Element (1997) - Rated 09 Dec 2012
45 8% Police Academy 3: Back in Training (1986) - Rated 09 Dec 2012
80 46% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 09 Dec 2012
80 46% Chris Rock: Bigger & Blacker (1999) - Rated 09 Dec 2012
85 63% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 09 Dec 2012