astr0creep
Movie Buff - 411 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2010
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out astr0creep's...
82 66% | The Muppet Christmas Carol (1992) - Rated 14 Sep 2010 |
76 45% | Crocodile Dundee (1986) - Rated 14 Sep 2010 |
42 13% | Inspector Gadget (1999) - Rated 14 Sep 2010 |
72 37% | Batman (1966) - Rated 14 Sep 2010 |
83 68% | Aladdin and the King of Thieves (1995) - Rated 14 Sep 2010 |
92 95% | Zombieland (2009) - Rated 14 Sep 2010 |
70 32% | The Golden Compass (2007) - Rated 14 Sep 2010 |
65 24% | The Grudge (2004) - Rated 14 Sep 2010 |
86 75% | Hellraiser (1987) - Rated 14 Sep 2010 |
82 66% | Tremors (1990) - Rated 14 Sep 2010 |