![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
astrae | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 96 | WALL·E (2008) - Aug 18, 2009 |
| 82 | The Fifth Element (1997) - Aug 18, 2009 |
| 74 | Flightplan (2005) - Aug 18, 2009 |
| 98 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 18, 2009 |
| 74 | Robin Hood (1973) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Big Daddy (1999) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Aug 18, 2009 |
| 67 | Rush Hour (1998) - Aug 18, 2009 |
| 68 | You've Got Mail (1998) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |