![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
astrobuck | |
![]() |
Movie Buff - 412 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2006
Location: USA
|

| 100 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Gremlins (1984) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Waterboy (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Garden State (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Orange County (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |